Система сонячного нагріву води з плоскими колекторами АLBA 300

58 308 грн.

Категорія:

Опис товару

Система сонячного нагріву води з плоскими колекторами АLBA 300

Система АLBA 300 допоможе вирішити проблему гарячого водопостачання на Вашому дачній ділянці, заміському будинку забезпечивши гарячою водою для прийняття душу, миття посуду, підігріву річного басейну, підходить для системи “тепла підлога”, застосовується в теплицях, оранжереях і інших побутових і господарських потреб.

 

Комплектація АLBA 300:

Бак – 1 шт.,
Спіральний теплообмінник – 1 шт.,
Плоский колектор ЕСО 2000 – 2 шт.,
Рама – 2,5 мм,
Набір трубок і фітингів для підключення

 

Специфікація:

Ємність системи – 300 л. на добу,
Площа апертури * – 3,76 м2
Внутрішній бак нержавіюча сталь SUS316L,
Спіральний теплообмінник з нержавіючої сталі,
Зовнішній бак білий метал з порошковим фарбуванням,
Універсальна рама 2,5 мм.,
Забезпечує потребу в гарячій воді для 3-4 чоловік.
Місце установки: дах.
Кут установки колектора: 30 – 45 °

* Площа апертури (апертурная площа) – це площа з максимальною проекцією, на яку падає сонячне випромінювання.

 

Принцип роботи плоского сонячного колектора.

В основі роботи плоского сонячного водонагрівача лежить перетворення сонячної енергії в теплову, забезпечуючи споживачів гарячою водою.

Під впливом сонячного випромінювання на поверхні абсорбера сонячного колектора відбувається поглинання сонячної енергії, в результаті, що поглинає пластина розігрівається, а перекачується через трубки теплоносій відбирає отримане тепло через місця з’єднання пластини абсорбера з трубками. Селективне покриття, яке наноситься на пластину абсорбера, дозволяє поглинати максимально можливу кількість теплової сонячної енергії, при цьому назад ця енергія майже не випромінюється. Прозора ізоляція (як правило гартоване скло з низьким вмістом заліза) і теплоізоляційний шар покликані знизити втрати теплової енергії.

Залежно від необхідної потреби в гарячій воді та опалення розраховується оптимальна площа геліосистеми. Плоскі сонячні колектори об’єднуються в групи і працюють в одній системі. Кількість нагрітої води і її температура за добу залежать від різних факторів таких як: висота сонця над горизонтом, ясність дня, температура повітря, температура холодної води в прямому трубопроводі, фактичні витрати гарячої води, конфігурація системи і т.д.

 

Збірка і монтаж цієї системи не вимагають спеціальних знань і навичок і займає зазвичай 2-3 години часу.

 

Так само можливий монтаж і підключення системи фахівцями компанії “ВольтЕнерджі” звернувшись до наших менеджерів по тел. +38 096 785 42 15

 

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.