Тепловий насос Altek Heat 40 mono EVI 380V

290 523 грн.

Є в наявності

Артикул: 6976 Категорія:

Опис товару

Тепловий насос Altek Heat 40 mono EVI 380V

Теплові насоси ALTEK застосовуються для створення і підтримки комфорту (опалення, ГВП, а також в комбінації опалення + гаряче водопостачання) в приміщеннях круглий рік при температурі навколишнього середовища від -25 ° C до + 45 ° C шляхом комплексного використання енергоефективних технологій.
Теплова потужність спліт-системи ALTEK HEAT при обігріві приміщення в 4,3 рази перевищує споживану електричну, що робить його найбільш ефективним рішенням для опалення та ГВП Ваших будинків.
Altek Heat 40 відноситься до типу «Повітря-Вода», виконаний у форматі моноблока. Може бути інтегрований в існуючу систему опалення в якості основного джерела тепла з існуючим теплогенератором як резервним, також комбінується з радіаторами, теплою підлогою, фанкойлами.

В асортименті ALTEK в серії Heat представлені теплові насоси

Altek Heat 19 mono EVI 220V
Altek Heat 40 mono EVI 380V
Altek Heat 52 mono EVI 380V

 

ПРИСТРІЙ:

Тепловий насос серії ALTEK Heat складається з повітряного теплообмінника (випарника), теплообмінника «фреон-вода» (конденсатора), вентилятора, компресора, розширювального вентиль, автоматики.

ПРИНЦИП РОБОТИ теплового насоса Altek Heat 40 полягає у відборі тепла з навколишнього середовища і передачі споживачеві (теплоносія, воді).
Базовим компонентом теплового насоса є повітряний теплообмінник. У нього за допомогою вентилятора потужним потоком нагнітається повітря з навколишнього середовища.
Циркулює в теплообміннику холодоагент (фреон R407с), при взаємодії з більш теплим повітрям, завдяки властивості кипіти при низьких температурах, переходить в газоподібний стан, випаровується. Пари холодоагенту всмоктуються компресором, де відбувається процес стиснення парів холодоагенту, і одночасно – підвищення тиску і температури. Далі пари холодоагенту рухаються в конденсатор, де відбувається відбір тепла теплоносієм, холодоагент охолоджуючись переходить з газоподібного стану в рідкий, а нагрітий теплоносій надходить в систему опалення.
Рідкий холодоагент надходить на розширювальний вентиль, призначений для зниження тиску і через нього надходить назад у випарник (повітряний теплообмінник) зі зниженим тиском. Після чого процес повторюється.

 

ПЕРЕВАГИ ALTEK Heat 40 mono:

 

Комплектуючі – від провідних світових виробників опалювального і холодильного обладнання: Copeland, Danfoss Electronic. Високий коефіцієнт перетворення (COP) до 4,32 завдяки сучасному долговечному компресора і технології EVI. Максимальне використання відновлюваної енергії при роботі в системі з іншим опалювальним устаткуванням. Можливість дистанційного моніторингу та управління системою опалення, кондиціонування та ГВП зі смартфона. Низький рівень шуму.
Моноблочне виконання дозволяє мінімізувати витрати на інсталяцію обладнання та забезпечити надійну роботу устаткування, досить підключити харчування та трубопроводи, система готова до експлуатації. Економія електроенергії і газу або повна відмова від традиційних енергоносіїв; Термін служби – більше 25 років.
КОМПЛЕКТУЮЧІ ALTEK Heat 40 mono
Компресор Copeland з технологією EVI4-х ходовий клапан SUNHUA. Випарник гидрофильная алюмінієва фольга і теплообмінник з мідних труб. Електронний розширювальний клапан Danfoss Electronic, 480 ступенів регулювання.

опціонально:

Буферна ємність для системи опалення та охолодження
Бойлер непрямого нагріву для гарячого водопостачання.

 

Технічні характеристики:

Напруга мережі, В 380
Теплова потужність (A7W35), кВт 40
Електричне споживання (A7W35), кВт 9,3
COP 4,31
Діапазон робочої температури, ℃ від -25 ℃ до 45 ℃
хладогент R407A
Сила стоку, номінальна, А 17,6
Потужність двигуна вентилятора, Вт 250
Двигун вентилятора, кол-во, шт. 2
Діаметр різьблення, внутрішній, Inch 1 1/4
Захист від проникнення влагіIPX4
Клас захисту від ураження електричним струмом I
Рівень шуму, дБ 65
Габарити, ШxГxВ, мм 1450x740x1150
Вага, кг 320

 

Якщо ви бажаєте купити Altek Heat 40 mono EVI 380V, отримати більш детальну інформацію про модель і дізнатися про нюанси співпраці, зв’яжіться з нашими кваліфікованими менеджерами для консультації за телефонами:

Київстар / VIBER +38 068 99 22 912

 

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.