Інверторний тепловий насос Altek PRO 16 split EVI 220V

257 640 грн.

Є в наявності

Артикул: 6960 Категорія:

Опис товару

Інверторний тепловий насос Altek PRO 16 split EVI 220V

 

Теплові насоси ALTEK застосовуються для створення і підтримки комфорту (опалення, нагрів ГВП, кондиціювання, а також в комбінаціях опалення + гаряче водопостачання, кондиціонування + гаряче водопостачання) в приміщеннях круглий рік при температурі навколишнього середовища від -30 ° C до + 45 ° C шляхом комплексного використання енергоефективних технологій.
Теплова потужність спліт-системи ALTEK PRO при обігріві приміщення в 4,5 рази перевищує споживану електричну, що робить його найбільш ефективним рішенням для опалення, охолодження та ГВП Ваших будинків. ALTEK Pro SPLIT 16 відноситься до типу «Повітря-Вода», виконаний у форматі спліт системи. Може бути адаптований в існуючу систему опалення в якості основного джерела тепла з існуючим теплогенератором як резервним, також комбінується з радіаторами, теплою підлогою, фанкойлами. Формат спліт-системи дозволяє комфортно розподілити елементи системи при проектуванні.

В асортименті ALTEK в серії PRO представлені теплові насоси

ALTEK Pro SPLIT EVI 10 кВт
ALTEK Pro SPLIT EVI 16 кВт
ALTEK Pro SPLIT EVI 19 кВт

 

ПРИСТРІЙ:
Тепловий насос серії ALTEK Pro SPLIT складається з двох блоків зовнішнього і внутрішнього. У складі зовнішнього блоку: повітряний теплообмінник (випарник), вентилятор, компресор, розширювальний вентиль і автоматика. Комплектуючі внутрішнього блоку: теплообмінник (конденсатор), циркуляційний насос, автоматика і блок управління контролером.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ

теплового насоса полягає в відборі тепла з навколишнього середовища і передачі споживачеві (теплоносія, воді). Базовим компонентом теплового насоса є повітряний теплообмінник. У нього за допомогою вентилятора потужним потоком нагнітається повітря з навколишнього середовища. Циркулює в теплообміннику холодоагент, при взаємодії з більш теплим повітрям, завдяки властивості кипіти при низьких температурах, переходить в газоподібний стан, випаровується. Пари холодоагенту всмоктуються компресором, де відбувається процес стиснення парів холодоагенту, і одночасно – підвищення тиску і температури.
Далі пари холодоагенту рухаються в конденсатор, де відбувається відбір тепла теплоносієм, холодоагент охолоджуючись конденсується, а нагрітий теплоносій надходить в систему опалення. Рідкий холодоагент надходить на розширювальний вентиль, призначений для зниження тиску і через нього надходить назад у випарник (повітряний теплообмінник) зі зниженим тиском. Після чого процес повторюється.

 

Переваги Altek PRO 16 split EVI 220V:

 

Основні комплектуючі – від провідних світових виробників опалювального і холодильного обладнання: Сarel (Італія), Panasonic (Японія). Високий коефіцієнт перетворення (COP) до 4,48 завдяки сучасному долговечному компресора і технології EVI
Гнучке моделювання потужності і відсутність високих пускових струмів завдяки инверторной технології.
Максимальне використання відновлюваної енергії при роботі в системі з іншим опалювальним устаткуванням. Можливість дистанційного моніторингу та управління системою опалення, кондиціонування та ГВП зі смартфона. Низький рівень шуму.
При тривалому відключенні електроенергії, з огляду на використання фреонової магістралі між зовнішнім і внутрішнім блоками теплового насоса, формат спліт системи дозволяє уникнути в зимовий час замерзання контуру опалення. Економія електроенергії і газу або повна відмова від традиційних енергоносіїв; Термін служби – більше 25 років.
Двигун вентилятора з інверторним керуванням.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ Altek PRO 16 split EVI 220V

 

контролер Carel
інвертор Carel
Компресор Panasonic з технологією EVI з інверторним керуванням.
Пластинчастий теплообмінник зі сталі 316L4-х ходовий клапан SUNHUA
Випарник гидрофильная алюмінієва фольга і теплообмінник з мідних труб.
Електронний розширювальний клапан Carel, 480 ступенів регулювання.
Конектор змінного струму і теплове реле Eaton.
Циркуляційний насос Grundfos з частотним регулятором UPM GEO 25-85-130KЕлектронній датчик високого тиску Carel 4-4 5 МПа, 0-3,45 Мпа.
Вентилятор з інверторним керуванням двигуна

Опціонально:

Буферна ємність для системи опалення та охолодження
Бойлер непрямого нагріву для гарячого водопостачання

 

 

Технічні характеристики:

Напруга мережі, В 220
Теплова потужність (A7W35), кВт 16,8
Електричне споживання (A7W35), кВт 3,75
COP 4,48
Потужність охолодження (A35W7), кВт 11,10
Електричне споживання (A35W7), кВт 4,64
EER 26,02
Діапазон робочої температури, ℃ від -30 ℃ до 45 ℃
хладоагент R410A
Сила струму, номінальна, А 26,02
Потужність двигуна вентилятора, Вт 200
Двигун вентилятора, кол-во, шт. 2
Діаметр різьблення, внутрішній, Inch 1
Захист від проникнення вологи IPX4
Клас захисту від ураження електричним струмом I
Рівень шуму, дБ 62
Вага зовнішнього блоку, кг 124
Вага внутрішнього блоку, кг 27
Габарити зовнішнього блоку, ШxГxВ, мм 1100x490x1350
Габарити внутрішнього блоку, ШxГxВ, мм 550x325x650

 

Якщо ви бажаєте купити Altek PRO 16 split EVI 220V, отримати більш детальну інформацію про модель і дізнатися про нюанси співпраці, зв’яжіться з нашими кваліфікованими менеджерами за телефонами:

Київстар / VIBER +38 068 99 22 912

 

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.