Тепловий насос Altek Total 15 mono EVI 220V

171 195 грн.

Є в наявності

Артикул: 6952 Категорія:

Опис товару

Тепловий насос Altek Total 15 mono EVI 220V

Теплові насоси ALTEK ТОTAL застосовуються для створення і підтримки комфорту в приміщеннях круглий рік при температурі навколишнього середовища від -25 ° C до + 45 ° C шляхом комплексного використання енергоефективних технологій.
Теплова потужність спліт-системи ALTEK TOTAL при обігріві приміщення в 4,2 рази перевищує споживану електричну, що робить його найбільш ефективним рішенням для опалення, охолодження та ГВП Ваших будинків.

В асортименті ALTEK в серії Total представлені теплові насоси

Altek Total 15 mono EVI 220V
Altek Total 21 mono EVI 380V
Altek Total 32 mono EVI 380V

 

ПРИСТРІЙ:
Тепловий насос серії ALTEK Total складається з повітряного теплообмінника (випарника), теплообмінника «фреон-вода» (конденсатора), вентилятора, компресора, розширювального вентиль, автоматики.

ПРИНЦИП РОБОТИ теплового насоса полягає в відборі тепла з навколишнього середовища і передачі споживачеві (теплоносія, воді).
Базовим компонентом теплового насоса є повітряний теплообмінник. У нього за допомогою вентилятора потужним потоком нагнітається повітря з навколишнього середовища. Циркулює в теплообміннику холодоагент (фреон R407с), при взаємодії з більш теплим повітрям, завдяки властивості кипіти при низьких температурах, переходить в газоподібний стан, випаровується. Пари холодоагенту всмоктуються компресором, де відбувається процес стиснення парів холодоагенту, і одночасно – підвищення тиску і температури.
Далі пари холодоагенту рухаються в конденсатор, де відбувається відбір тепла теплоносієм, холодоагент охолоджуючись переходить з газоподібного стану в рідкий, а нагрітий теплоносій надходить в систему опалення. Рідкий холодоагент надходить на розширювальний вентиль, призначений для зниження тиску і через нього надходить назад у випарник (повітряний теплообмінник) зі зниженим тиском. Після чого процес повторюється.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ Altek Total 15 mono EVI 220V:

Компресор Copeland з технологією EVI
4-х ходовий клапан SUNHUA.
Випарник гидрофильная алюмінієва фольга і теплообмінник з мідних труб.
Електронний розширювальний клапан Danfoss Electronic, 480 ступенів регулювання.

опціонально:

Буферна ємність для системи опалення та охолодження
Бойлер непрямого нагріву для гарячого водопостачання

 

ПЕРЕВАГИ Altek Total 15 mono EVI 220V:

Основні комплектуючі – від провідних світових виробників опалювального і холодильного обладнання: Copeland, Danfoss Electronic. Високий коефіцієнт перетворення (COP) до 4,15 завдяки сучасному долговечному компресора і технології EVI. Максимальне використання відновлюваної енергії при роботі в системі з іншим опалювальним устаткуванням. Можливість дистанційного моніторингу та управління системою опалення, кондиціонування та ГВП з смартфона. Низький рівень шуму.
Моноблочне виконання дозволяє мінімізувати витрати на інсталяцію обладнання та забезпечити надійну роботу устаткування, досить підключити харчування та трубопроводи, система готова до експлуатації. Економія електроенергії і газу або повна відмова від традиційних енергоносіїв; Термін служби – більше 25 років.

 

Технічні характеристики:

Напруга мережі, В 220
Теплова потужність (A7W35), кВт 15
Електричне споживання (A7W35), кВт 3,61
COP 4,15
Потужність охолодження (A35W7), кВт 13,05
Електричне споживання (A35W7), кВт 4,41
EER 2,96
Діапазон робочої температури, ℃ від -25 ℃ до 45 ℃
хладоагент R407A
Сила струму, номінальна, А 21,9
Потужність двигуна вентилятора, Вт 90
Двигун вентилятора, кол-во, шт. 2
Діаметр різьблення, внутрішній, Inch 1
Захист від проникнення вологи IPX4
Клас захисту від ураження електричним струмом I
Рівень шуму, дБ 56
Габарити, ШxГxВ, мм 1090x480x1260
Вага, кг 170

 

Якщо ви бажаєте купити Altek Total 15 mono EVI 220V, отримати більш детальну інформацію про модель і дізнатися про нюанси співпраці, зв’яжіться з нашими кваліфікованими менеджерами для консультації за телефонами:

Київстар / VIBER +38 068 99 22 912

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.