Тепловий насос Altek Total 21 mono EVI 380V

221 333 грн.

Є в наявності

Артикул: 6982 Категорія:

Опис товару

Тепловий насос Altek Total 21 mono EVI 380V

Теплові насоси ALTEK ТОTAL застосовуються для створення і підтримки комфорту в приміщеннях круглий рік при температурі навколишнього середовища від -25 ° C до + 45 ° C шляхом комплексного використання енергоефективних технологій.
Теплова потужність спліт-системи ALTEK TOTAL при обігріві приміщення в 4,2 рази перевищує споживану електричну, що робить його найбільш ефективним рішенням для опалення, охолодження та ГВП Ваших будинків.
ALTEK Тоtal 21 відноситься до типу «Повітря-Вода», виконаний у форматі моноблока. Використовується для опалення, гарячого водопостачання, охолодження, а також в комбінаціях опалення + гаряче водопостачання, охолодження + гаряче водопостачання. Може бути інтегрований в існуючу систему опалення в якості основного джерела тепла з існуючим теплогенератором як резервним, також комбінується з радіаторами, теплою підлогою, фанкойлами.

В асортименті ALTEK в серії Total представлені теплові насоси

Altek Total 15 mono EVI 220V
Altek Total 21 mono EVI 380V
Altek Total 32 mono EVI 380V

 

ПРИСТРІЙ:

Тепловий насос серії ALTEK Total складається з повітряного теплообмінника (випарника), теплообмінника «фреон-вода» (конденсатора), вентилятора, компресора, розширювального вентиль, автоматики.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ теплового насоса полягає в відборі тепла з навколишнього середовища і передачі споживачеві (теплоносія, воді).
Базовим компонентом теплового насоса є повітряний теплообмінник. У нього за допомогою вентилятора потужним потоком нагнітається повітря з навколишнього середовища. Циркулює в теплообміннику холодоагент (фреон R407с), при взаємодії з більш теплим повітрям, завдяки властивості кипіти при низьких температурах, переходить в газоподібний стан, випаровується. Пари холодоагенту всмоктуються компресором, де відбувається процес стиснення парів холодоагенту, і одночасно – підвищення тиску і температури.
Далі пари холодоагенту рухаються в конденсатор, де відбувається відбір тепла теплоносієм, холодоагент охолоджуючись переходить з газоподібного стану в рідкий, а нагрітий теплоносій надходить в систему опалення. Рідкий холодоагент надходить на розширювальний вентиль, призначений для зниження тиску і через нього надходить назад у випарник (повітряний теплообмінник) зі зниженим тиском. Після чого процес повторюється.

 

ПЕРЕВАГИ Altek Total 21 mono EVI 380V:

 

Основні комплектуючі – від провідних світових виробників опалювального і холодильного обладнання: Copeland, Danfoss Electronic.Вісокій коефіцієнт перетворення (COP) до 4,15 завдяки сучасному долговечному компресора і технології EVI. Максимальне використання відновлюваної енергії при роботі в системі з іншим опалювальним устаткуванням. Можливість дистанційного моніторингу та управління системою опалення, кондиціонування та ГВП зі смартфона.
Низький рівень шуму. Моноблочне виконання дозволяє мінімізувати витрати на інсталяцію обладнання та забезпечити надійну роботу устаткування, досить підключити харчування та трубопроводи, система готова до експлуатаціі.Економія електроенергії і газу або повна відмова від традиційних енергоносіїв; Термін служби – більше 25 років.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ Altek Total 21 mono EVI 380V:

 

Компресор Copeland з технологією EVI4-х ходовий клапан SUNHUA.
Випарник гидрофильная алюмінієва фольга і теплообмінник з мідних труб.
Електронний розширювальний клапан Danfoss Electronic, 480 ступенів регулювання.

опціонально:

Буферна ємність для системи опалення та охолодження
Бойлер непрямого нагріву для гарячого водопостачання

 

Технічні характеристики:

Напруга мережі, В 380
Теплова потужність (A7W45), кВт 20,5
електричне споживання (A7W45), кВт 6,14
COP 3,34
Потужність охолодження (A45W7), кВт 17,4
Електричне споживання (A45W7), кВт 6,34
EER 2,75
Діапазон робочої температури, ℃ від -25 ℃ до 45 ℃
хладогент R407C
Сила струму, номінальна, А 11,7
Потужність двигуна вентилятора, Вт 100
Двигун вентилятора, кол-во, шт. 2
Діаметр різьблення, внутрішній, Inch 1
Захист від проникнення вологи IPX4
Клас захисту від ураження електричним струмом I
Рівень шуму, дБ 58
Габарити, ШxГxВ, мм 1256x565x1368
Вага, кг 200

 

Якщо ви бажаєте купити Altek Total 21 mono EVI 380V, отримати більш детальну інформацію про модель і дізнатися про нюанси співпраці, зв’яжіться з нашими кваліфікованими менеджерами за телефонами:

Київстар / VIBER +38 068 99 22 912

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.