Тепловий насос Altek Total 32 mono EVI 380V

293 981 грн.

Є в наявності

Артикул: 6980 Категорія:

Опис товару

Тепловий насос Altek Total 32 mono EVI 380V

 

Теплові насоси ALTEK ТОTAL застосовуються для створення і підтримки комфорту в приміщеннях круглий рік при температурі навколишнього середовища від -25 ° C до + 45 ° C шляхом комплексного використання енергоефективних технологій. Теплова потужність спліт-системи ALTEK TOTAL при обігріві приміщення в 4,2 рази перевищує споживану електричну, що робить його найбільш ефективним рішенням для опалення, охолодження та ГВП Ваших будинків.
ALTEK Тоtal 32 відноситься до типу «Повітря-Вода», виконаний у форматі моноблока. Використовується для опалення, гарячого водопостачання, охолодження, а також в комбінаціях опалення + гаряче водопостачання, охолодження + гаряче водопостачання. Може бути інтегрований в існуючу систему опалення в якості основного джерела тепла з існуючим теплогенератором як резервним, також комбінується з радіаторами, теплою підлогою, фанкойлами.

В асортименті ALTEK в серії Total представлені теплові насоси

Altek Total 15 mono EVI 220V
Altek Total 21 mono EVI 380V
Altek Total 32 mono EVI 380V

 

ПРИСТРІЙ:

Тепловий насос серії ALTEK Total складається з повітряного теплообмінника (випарника), теплообмінника «фреон-вода» (конденсатора), вентилятора, компресора, розширювального вентиль, автоматики.

ПРИНЦИП РОБОТИ теплового насоса полягає в відборі тепла з навколишнього середовища і передачі споживачеві (теплоносія, воді).
Базовим компонентом теплового насоса є повітряний теплообмінник. У нього за допомогою вентилятора потужним потоком нагнітається повітря з навколишнього середовища. Циркулює в теплообміннику холодоагент (фреон R407с), при взаємодії з більш теплим повітрям, завдяки властивості кипіти при низьких температурах, переходить в газоподібний стан, випаровується. Пари холодоагенту всмоктуються компресором, де відбувається процес стиснення парів холодоагенту, і одночасно – підвищення тиску і температури.
Далі пари холодоагенту рухаються в конденсатор, де відбувається відбір тепла теплоносієм, холодоагент охолоджуючись переходить з газоподібного стану в рідкий, а нагрітий теплоносій надходить в систему опалення. Рідкий холодоагент надходить на розширювальний вентиль, призначений для зниження тиску і через нього надходить назад у випарник (повітряний теплообмінник) зі зниженим тиском. Після чого процес повторюється.

 

ПЕРЕВАГИ ALTEK Total 32 mono:

 

Основні комплектуючі – від провідних світових виробників опалювального і холодильного обладнання: Copeland, Danfoss Electronic. Високий коефіцієнт перетворення (COP) до 4,15 завдяки сучасному долговечному компресора і технології EVI. Максимальне використання відновлюваної енергії при роботі в системі з іншим опалювальним устаткуванням. Можливість дистанційного моніторингу та управління системою опалення, кондиціонування та ГВП з смартфона. Низький рівень шуму.
Моноблочне виконання дозволяє мінімізувати витрати на інсталяцію обладнання та забезпечити надійну роботу устаткування, досить підключити харчування та трубопроводи, система готова до експлуатації. Економія електроенергії і газу або повна відмова від традиційних енергоносіїв; Термін служби – більше 25 років.

 

КОМПЛЕКТУЮЧІ ALTEK Total 32 mono:

 

Компресор Copeland з технологією EVI4-х ходовий клапан SUNHUA. Випарник гидрофильная алюмінієва фольга і теплообмінник з мідних труб. Електронний розширювальний клапан Danfoss Electronic, 480 ступенів регулювання.
опціонально:
Буферна ємність для системи опалення та охолодження.
Бойлер непрямого нагріву для гарячого водопостачання.

 

Технічні характеристики:

Напруга мережі, В 380
Теплова потужність (A7W45), кВт 31,5
Електричне споживання (A7W35), кВт 9,43
COP 3,34
Потужність охолодження (A45W7), кВт 26,8
Електричне споживання (A45W7), кВт 9,74
EER 2,75
Діапазон робочої температури, ℃ від -25 ℃ до 45 ℃
хладогент R407C
Сила струму, номінальна, А 17,9
Потужність двигуна вентилятора, Вт 250
Двигун вентилятора, кол-во, шт. 2
Діаметр різьблення, внутрішній, Inch 1 1/4
Захист від проникнення вологи IPX4
Клас захисту від ураження електричним струмом I
Рівень шуму, дБ 65
Габарити, ШxГxВ, мм 1450x740x1150
Вага, кг 269

 

Якщо ви бажаєте купити Altek Total 32 mono EVI 380V, отримати більш детальну інформацію про модель і дізнатися про нюанси співпраці, зв’яжіться з нашими кваліфікованими менеджерами для консультації за телефонами:

Київстар / VIBER +38 068 99 22 912

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.