Гібридний інвертор Avior 5К-10.2K

253 500 грн.

Є в наявності

Артикул: 9785 Категорія:

Опис товару

Гібридний інвертор Avior 5К-10.2K

Гібридна система енергозбереження Avior використовується, щоб виконати перетворення постійного струму в змінний та провести його накопичення та передачу. Застосовуються представлені системи для сонячних електростанцій, забезпечуючи:

• Перетворення електроенергії отриманого постійного струму з сонячних фотоелектричних модулів, подальше забезпечення зарядки акумуляторів, подача до споживача електроенергії та її передача в мережу.
• Перетворення змінного струму мережі для зарядки акумуляторів та живлення навантаження в режимі байпасу.

Приведена система енергоощадження Avior 5К-10.2K включає в себе гібридний інвертор Avior – 5K та акумулятор Battery-Pack. Вона відноситься до модульної системи та оснащається потрійним захистом. Система має просту модульну конструкцію, що дозволяє її самостійно встановлювати та переносити одній людині. Можна провести оперативну установку пристрою, всього за півгодини. Крім того, конструкція не займе багато місця, лише 0,15 кв.м.
Устаткування Avior – 5К-10.2K підходить для використання в автономних, гібридних сонячних електростанціях, а також може встановлюватися в системах резервування електроенергії.

 

Режими роботи

Гібридний інвертор Avior 5К може використовуватися в декількох режимах:

 

Самостійне споживання

Вироблена сонячними панелями енергія може бути використана для потреб в домашньому живленні, зарядки акумуляторів та передачі живлення в мережу. При недостатній виробленій енергії, навантаження буде йти від акумулятора.

 

 

BAT PRIORITY/ Пріоритет акумулятора

В даній системі акумулятор працює у вигляді резервного джерела живлення, він підключається лише у випадку виходу мережі з ладу. В іншому випадку акумулятори працювати не будуть. Зарядка акумулятора відбувається від фотоелектричної системи або мережі.

 

PEAK SHIFT/ Пікова зміна

Обирається такий режим для користувачів, використання енергії яких залежить від часу. Споживачами налаштовується час зарядки та розрядки, а також потужність.

 

Комунікації

Глобальна хмарна платформа з мобільним додатком, вона дозволяє у будь-який момент контролювати генерацію. Відкрита API, підтримка потужних інтернет-додатків.

 

ВИГЛЯД СИСТЕМИ

 

Позиція Опис
1 Гібридний інвертор
2 Дисплей системи енергозбереження
3 Кабельна коробка (під’єднана до інвертора)
4 Battery Pack 5.1 (Акумулятор 1)
5 Battery Pack 10.2 (Акумулятор 2, якщо є у конфігурації)

 

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.