Вітрогенератор FLAMINGO AERO FA-3.1 (800 Вт)

2 235

Є в наявності

Артикул: 3256 Категорія:

Опис товару

Як правильно підібрати хороший вітрогенератор?

Вітрогенератор це, в першу чергу, інвестиція, тому хороший вітрогенератор окупить себе за розумний проміжок часу і почне приносити прибуток (як фінансову, так і для навколишнього середовища).

Для того, щоб вітрогенератор був вигідною інвестицією, він повинен володіти хорошим співвідношенням ціни і продуктивності. Вітрогенератор з низькою продуктивністю і низькою ціною може бути більш вигідним, ніж генератор з високою продуктивністю і високою ціною (і навпаки).

Отже, в першу чергу слід дивитися на кількість виробленої за рік енергії, яка показує скільки енергії вітрогенератор виробляє за рік при різних значеннях середньорічної швидкості вітру. Також наші фахівці допоможуть розрахувати окупність саме для Вас. Нормальною окупністю вважається від 5 до 10 років, в залежності від місця установки.

Іншим важливим параметром є потужність. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати правильну потужність вітрогенератора виходячи з ваших даних.

Також слід знати рівень шуму. Він повинен бути вимірі на відстані 60 метрів від турбіни і хорошим результатом вважається все, що нижче 50 дБ.

 

Що стосується моделі вітрогенератора FLAMINGO-AERO 3.1 (0,8 кВт):

ПРИЗНАЧЕННЯ

Вітроелектрична установка FLAMINGO-AERO 3.1 (0,8 кВт) призначена для вироблення електроенергії за рахунок перетворення кінетичної енергії вітру. Вироблена енергія може безпосередньо використовуватися для навантаження Ваших приладів або накопичуватися в акумуляторних батареях для подальшого використання.

Для використання FLAMINGO-AERO 08-3.1 спільно з різними инверторами і акумуляторами випускаються її модифікації з номінальною напругою генератора 48 і 24В.

 

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

У стандартний комплект FLAMINGO-AERO 08-3.1 (малюнок. 1) входять:

  1. Лопаті – 3 шт
  2. Генератор з маточиною на центральній рамі з випрямлячем – 1 шт
  3. Кожухи – 2 шт
  4. Опорно-поворотний пристрій – 1шт
  5. Хвостова балка – 1 шт
  6. Кіль – 1 штКомплектация ветрогенератора flamingo aero 0,8 кВт

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.