Мережевий інвертор FRONIUS SYMO 15 кВт

94 988 грн.

Опис товару

Мережевий інвертор для сонячних батарей Fronius Symo 15 кВт – без трансформаторний трифазний інвертор високої якості і надійності. Завдяки дизайну Superflex, Fronius Symo ідеально підходить для розміщення на будь-якій поверхні. Стандартне підключення до Інтернету через WLAN або Ethernet плюс простота інтеграції сторонніх компонентів роблять Fronius Symo одним з найбільш комунікативних інверторів на ринку. Крім того, інтерфейс лічильника забезпечує динамічне управління подачею і чітку візуалізацію споживання

Технологии которые используются в инверторах серии Fronius Symo:

 

SNAPINVERTER TECHNOLOGY
Покоління інверторів з технологією Snapinverter відрізняються легкістю монтажу, який робить установку і обслуговування простіше, ніж коли-небудь. Особливістю конструкції пристрою є те, що область підключення відокремлена від відсіку набору силових каскадів, причому обидва встановлюються окремо. Чудово легка область з’єднання і всі її кабелі спочатку кріпляться до стіни, а потім встановлюється силовий каскад. Інноваційна навісна система робить установку і обслуговування надзвичайно зручною для користувача. Інвертор просто поміщається в настінний кронштейн і потім закріплюється. Це означає, що немає необхідності знімати весь інвертор для обслуговування, а тільки ступінь потужності. Всі кабелі залишаються на місці.

ІНТЕГРОВАНИЙ ЗВ’ЯЗОК ДАНИХ
В інверторах Fronius Symo пакет передачі даних з повністю інтегрованої протоколами, WLAN, Ethernet, управлінням енергоспоживанням, веб-густо інтерфейсів. Інвертор підключений до Інтернету через мережевий кабель або WLAN – без додаткових кабелів – і дає вам ідеальний огляд того, як працює фотоелектрична система. Підключення до сторонніх компонентів здійснюється за допомогою таких інтерфейсів, як Modbus TCP Sunspec, Modbus RTU Sunspec або Fronius Solar API (JSON).

SUPERFLEX DESIGN
Fronius Superflex Design – це оригінальне поєднання технічних характеристик, які роблять проектування вашої фотоелектричної системи не тільки надзвичайно простим, але і неймовірно гнучким. Ключовими факторами продуктивності Superflex Design є два трекера MPP, а також широкий діапазон вхідної напруги постійного струму. Кожен вхід постійного струму і, отже, кожен mpp-трекер, здатний вмістити весь номінальний вихід інвертора незалежно від того, чи повинен інвертор проводитися з різними орієнтаціями на даху, затінення однієї або двох стрінгів або з використанням залишкових модулів. Інвертор Fronius з інтегрованою конструкцією Superflex задовольнить всі мислимі сценарії планування операційної фотоелектричної системи з використанням тільки однієї моделі інвертора.

ДИНАМІЧНИЙ ПІК-МЕНЕДЖЕР
Dynamic Peak Manager – це новий алгоритм відстеження MPP, який динамічно адаптує свою поведінку при пошуку оптимальної робочої точки. Його особливість полягає в тому, що Dynamic Peak Manager регулярно перевіряє всю криву і знаходить глобальну точку максимальної потужності (GMPP), навіть в півтіні.

Мережевий інвертор для сонячних батарей Fronius Symo 15 кВт Схема підключення:

Мережевий інвертор Fronius Symo

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.