Мережевий інвертор Huawei SUN 2000 33 KTL-A

88 649 грн.

Опис товару

Huawei SUN2000-33 KTL-A є трьохетапний мережевий інвертор для промислових сонячних електростанцій з чотирма трекера MPPT для максимальної вироблення електроенергії. Для швидкого виявлення несправності інверторів використовується інтелектуальний пост-кільцевої моніторинг. Інвертори мають високу ефективність 98,6% за рахунок використання трирівневої транзисторної топології. Ступінь захисту IP 65 і природна система охолодження без використання вентиляторів, дозволяють працювати інверторів протягом тривалого часу без обслуговування на відкритому повітрі.

Особливості інвертора Huawei SUN 2000 33 KTL-A:

Інтелектуальне рішення: скорочення часу на усунення неполадок шляхом інтелектуального моніторингу та виявлення несправностей на ланцюгах (стрінгах).

Висока ефективність: енергоефективність самого високого рівня категорії А + / А + за результатами фотон-тесту.

Безпека: екстрені попередження за допомогою вбудованих пристроїв, а саме: захист від стрибків від сторін AC і DC II класу, поточний захист – без запобіжників, контроль поточної витоку.

Відсутність зовнішніх вентиляторів: усунення необхідності підтримки і заміни вентиляторів за рахунок природної системи охолодження.

Проста установка

Компактні розміри, які скорочують витрати на монтаж

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.