Напірний вакуумний сонячний колектор SC-LH2-30 без задніх опор

33 969 грн.

Категорія:

Опис товару

Напірний вакуумний сонячний колектор SC-LH2-30 без задніх опор

Вакуумний сонячний колектор Altek SC-LH2-30 складається з вакуумних трубок системи Heat Pipe з діаметром конденсатора 14 мм, призначений для нагріву рідини (води або пропіленгліколю) для систем ГВП та опалення. Рекомендований обсяг рідини, що нагрівається 250 – 300 літрів
Altek SC-LH2-30 всесезонний сонячний колектор для нагрівання води або опалення заміського будинку, дачі, виробничих приміщень, турбази, готельних комплексів круглий рік.

 

Комплектація SC-LH2-30:

Маніфолд,
Комплект вакуумних трубок,
Складальний комплект (болти, гайки)

 

Додаткова комплектація (опціонально):

Електронний контролер,
Бойлер непрямого нагріву,
Електричний ТЕН,
Насосна станція,
Розширювальний бак,
відведення повітря,
Теплоносій (пропіленгліколь)

 

Специфікація:

Режим використання – цілорічний,
Рекомендована ємність системи – 250 – 300 л.,
Вакуумна трубка – Heat pipe (ALN / AIN-SS / Cu) Ø58 * 1800 мм. Конденсатор Ø14 мм.,
Кількість вакуумних трубок – 30 шт.,
Площа апертури * – 2,82 м2
Місце установки: скатний дах.
Допустимий робочий тиск – 6 бар,

* Площа апертури (апертурная площа) – це площа з максимальною проекцією, на яку падає сонячне випромінювання.

 

Принцип роботи сонячного колектора.

В основі роботи сонячного водонагрівача лежить перетворення сонячної енергії в теплову, забезпечуючи споживачів гарячою водою круглий рік.
Потрапляючи на вакуумні трубки сонячного колектора, сонячні промені поглинаються з ефективністю до 98%, забезпечуючи нагрів води навіть при розсіяному світлі і відсутності прямих сонячних променів. Вакуумні трубки мають високу міцність і довговічні, прості в монтажі і заміні. З простору між трубками викачане повітря для створення вакууму. Це скорочує проводять і конвективні втрати тепла. Зовнішня трубка прозора, на внутрішню нанесено спеціальне покриття для кращого поглинання сонячної енергії. Серцевиною служить мідна трубка системи Heat Pipe. Усередині її стрижня знаходиться спеціальна рідина з низькою температурою кипіння. Нагріваючись від сонця рідина випаровується і пара піднімається по трубці вгору, нагріваючи собою конденсатор. Теплоносій надходить в колектор, циркулюючи по маніфолду і нагріваючись від конденсаторів надходить в тепло-акумулююча ємність. Простір усередині маніфолда заповнене теплоізоляцією 55х65 мм з мінеральної вати.
Системи SC-LH2 можуть додатково комплектуватися електронним контролером, який здійснює інтелектуальний контроль і забезпечує автоматичну роботу системи.

 

Збірка і монтаж цієї системи не вимагають спеціальних знань і навичок і займає зазвичай до 5 годин часу.

 

Так само можливий монтаж і підключення системи фахівцями компанії “ВольтЕнерджі” звернувшись до наших менеджерів по тел. +38 096 785 42 15

 

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.