Безнапірна термосифонна система SD-T2

5 899 грн.

Категорія:

Опис товару

Безнапірна термосифонна система SD-T2-5

це сезонний сонячний колектор нагріву води для заміського будинку, дачі, виробничих приміщень, турбази, готельних комплексів.

Такий тип сонячних колекторів використовує в якості теплопоглощающего елемента вакуумні скляні трубки. Безнапірний водонагрівач призначений для нагріву води в побутових цілях, і монтується на плоскій поверхні або схилі даху.

Система SD-T2-5 допоможе вирішити проблему гарячого водопостачання на Вашому дачній ділянці, забезпечивши гарячою водою для прийняття душу, миття посуду, підігріву річного басейну, поливу рослин і інших побутових і господарських потреб.

 

Комплектація SD-T2-5:

Бак,
Вакуумні трубки,
Рама,
Вентиляційна трубка,
Гумова прокладка під бачок.
БЕЗ наповнювального бачка 5 л.

 

Додаткова комплектація (опціонально):

Електронний контролер,
Сенсор температури і рівня води,
Ел.клапан. ТЕН,
Термостат,
Магнієвий анод

 

Специфікація:

Ємність системи – 50 л.,
Вакуумна трубка – ALN / AIN-SS / Cu Ø58 * 1800 мм,
Площа апертури * –
Внутрішній бак з нержавіючої сталі SUS304-2B,
Зовнішній бак чорний метал з порошковим фарбуванням,
Посилена рама з порошковим покриттям.

* Площа апертури (апертурная площа) – це площа з максимальною проекцією, на яку падає сонячне випромінювання.

 

Принцип роботи безнапірного сонячного водонагрівача.

В основі роботи сонячного водонагрівача лежить перетворення сонячної енергії в теплову, забезпечуючи споживачів гарячою водою з Квітня по Жовтень.
Потрапляючи на вакуумні трубки сонячного колектора, сонячні промені поглинаються з ефективністю до 98%, забезпечуючи нагрів води навіть при розсіяному світлі і відсутності прямих сонячних променів. Вакуумні трубки мають високу міцність і довговічні, прості в монтажі і заміні. З теплової трубки викачано повітря для створення вакууму. Це скорочує проводять і конвективні втрати тепла з внутрішньої труби. Тому вітер і низька температура не впливають на продуктивність вакуумного трубчастого колектора.
Таким чином вода в трубці під впливом сонячної енергії нагрівається, і володіючи меншою щільністю, спрямовується вгору трубки вступаючи в бак витісняючи холодну воду, яка навпаки спрямовується вниз трубки. В результаті такої циркуляції відбувається накопичення нагрітої води в баку.
Термосифонні системи можуть додатково комплектуватися електричним водонагрівачем і контролером, який здійснює інтелектуальний контроль і забезпечує автоматичну роботу системи.

 

Збірка і монтаж цієї системи не вимагають спеціальних знань і навичок і займає зазвичай 2-3 години часу.

Кут установки колектора: 30 – 45 °

Так само можливий монтаж і підключення системи фахівцями компанії “ВольтЕнерджі” звернувшись до наших менеджерів по тел. +38 096 785 42 15

Увага! Потрібно злити воду з бака колектора при мінусовій температурі повітря.

 

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.