Безнапірна термосифонна система SP-CL-15 з напірним теплообмінником

26 781 грн.

Категорія:

Опис товару

Безнапірна термосифонна система SP-CL-15 з напірним теплообмінником

Сонячний колектор SP-CL-15 належить до типу безнапірних вакуумних геліосистем з напірним теплообмінником. Це сезонний сонячний колектор нагріву води для заміського будинку, дачі, виробничих приміщень, турбази, готельних комплексів.

Такий тип сонячних колекторів використовує в якості теплопоглощающего елемента вакуумні скляні трубки. Безнапірний водонагрівач призначений для нагріву води в побутових цілях і монтується на плоскій поверхні або схилі даху.

Система нагріву води від сонця SP-CL-15 складається з панелі на якій встановлені трубчасті елементи і накопичувального бака. Бак складається з наповнювального бачка з відтинає клапаном і зовнішнього резервуара, всередині якого мідна трубчаста спіраль (змійовик), до якого підключається централізована система подачі води. Зовнішній резервуар складається з двох шарів, порожнину між якими заповнена поліуретаном для теплоізоляції. Внутрішній шар виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі марки 316L, використовуваної в хімічній промисловості та суднобудуванні. Завдяки наявності в її сплаві нікелю і молібдену значно зростають механічна міцність, опір корозії і окисленню, стійкість до високих температур. В такому баку може циркулювати звичайна вода або спеціальний теплоносій на основі пропіленгліколю. Зовнішній шар зі звичайного металу, пофарбованого порошковою краской.Такім чином колектор відмінно підходить для роботи з поганою якістю води, дозволяючи не боятися вапняного нальоту, корозії і швидкого зносу бака.
Система SP-CL-15 допоможе вирішити проблему гарячого водопостачання на Вашому дачній ділянці, заміському будинку забезпечивши гарячою водою для прийняття душу, миття посуду, підігріву річного басейну, підходить для системи “тепла підлога”, застосовується в теплицях, оранжереях і інших побутових і господарських потреб.

 

Комплектація SP-CL-15:

Бак,
Вакуумні трубки,
Рама,
Вентиляційна трубка,
Гумова прокладка під бачок.
Наповнювальний бачок 5 л.

 

Додаткова комплектація (опціонально):

Електронний контролер,
Сенсор температури і рівня води,
Ел.клапан. ТЕН,
Термостат,
Магнієвий анод

 

Специфікація:

Ємність системи – 150 л.,
Вакуумна трубка – ALN / AIN-SS / Cu Ø58 * 1800 мм,
Площа апертури * – 1,41 м2
Внутрішній бак з нержавіючої сталі SUS316L,
Вбудований спіральний, мідний теплообмінник,
Зовнішній бак чорний метал з порошковим фарбуванням,
Посилена рама з порошковим покриттям.
Забезпечує потребу в гарячій воді для 2-3 чоловік.
Місце установки: дах.
Кут установки колектора: 30 – 45 °

* Площа апертури (апертурная площа) – це площа з максимальною проекцією, на яку падає сонячне випромінювання.

 

Принцип роботи безнапірного сонячного водонагрівача з напірним теплообмінником.

В основі роботи сонячного водонагрівача лежить перетворення сонячної енергії в теплову, забезпечуючи споживачів гарячою водою з Квітня по Жовтень.
Потрапляючи на вакуумні трубки сонячного колектора, сонячні промені поглинаються з ефективністю до 98%, забезпечуючи нагрів води навіть при розсіяному світлі і відсутності прямих сонячних променів. Вакуумні трубки мають високу міцність і довговічні, прості в монтажі і заміні. З теплової трубки викачано повітря для створення вакууму. Це скорочує проводять і конвективні втрати тепла з внутрішньої труби. Тому вітер і низька температура не впливають на продуктивність вакуумного трубчастого колектора.
Вода, що проходить під напором через мідний змійовик, нагрівається від температури рідини, яка нагріта від сонячного тепла в колекторі і в кінцевому підсумку надходить у споживання.
Термосифонні системи можуть додатково комплектуватися електричним водонагрівачем і контролером, який здійснює інтелектуальний контроль і забезпечує автоматичну роботу системи.

Збірка і монтаж цієї системи не вимагають спеціальних знань і навичок і займає зазвичай 2-3 години часу.

Так само можливий монтаж і підключення системи фахівцями компанії “ВольтЕнерджі” звернувшись до наших менеджерів по тел. +38 096 785 42 15

Увага! Потрібно злити воду з бака колектора при мінусовій температурі повітря.

 

Відгуки

Відгуків поки немає.

Лише зареєстровані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.